pondelok

ONLINE GAME - Desatero úspěšného seznamovánía) pravidlo: Profilová fotka.

Profilovka nás reprezentuje jako první. Sympatická tvář s úsměvem zaujme muže i ženy nejvíce. Naopak lidé bez fotografie či s obrázky animovaných postaviček dávají světu jasnou zprávu: je lepší mou tvář nevidět!
b) pravidlo: Profil
Jste mluvka, pohodářka, vtipálek nebo hloubavý introvert? Musí to být z Vašeho profilu poznat - napište všechny své záliby, životní postoje, oblíbenou hudbu a specifikujte, koho hledáte. Čím zajímavější profil, tím zajímavější lidi můžete poznat.

c) pravidlo: Hledání

Hledejte, pátrejte a pečlivě vybírejte. Může se totiž stát, že Vám odpoví každý :)

d)  pravidlo: Oslovení

Vybrali jste si? Pak mu/ji napište. Nezapomeňte na oslovení, představení se a důvod, proč píšete – máte stejné koníčky, také se zajímáte o buddhismus a rovněž milujete mexickou kuchyni. Kdo by odolal?

e)  pravidlo: Chování

Zcela přirozené, spontánní, bez vymýšlení „vhodných“ odpovědí. Hned na první schůzce se totiž může provalit, že za Vás odpovědi psal kamarád, a že v sobě nemáte ani známky humoru. A je konec!

f)  pravidlo: Udržujte zvědavost

Ať už si píšete s kýmkoli, nikdy mu/ji nesdělujte pikantnosti ze svého života, neboť nikdy nevíte, k jakým uším se to dostane. Navíc, čím větší zvědavost ve druhém vzbudíte, tím lákavější pro něj budete. Nelžete, ale nepište o sobě všechno a na otázky odpovídejte bez konkrétních příkladů. Váš protějšek se tak nebude moci dočkat další Vaší zprávy a co hůř! Bude hořet zvědavostí Vás poznat osobně :)

How to pick up women ?!  SEDUCTION SCHOOL Elite:  www.SVADENIZEN.CZ