pondelok

Jak oslovit ženu po internetu - approachVěděli jste, že většina mužů neví, jak oslovit ženu po internetu? A že odvážni muži, kterí projeví iniciativu a napíšou jako první, mají mnohem větší šanci na seznámení ? Pojďme se podívat, co udělat pro to, aby vaše vzkazy na seznamce přinesly úspěch. Toužíme ji pozvat na skleničku, začít kontakt a poznat ji blíže. Zaujmout však můžeme jen po emailu a hlavně jen jednou. Dáme se do toho ?!

Představte se – to je úvodní položka. Pojďme rovnou k věci, odhalme své jméno, věk a město, ve kterém žijeme. Pozor využijte techniky cocky & funny – vtipný a drzý. Buďte odlišní.
Proč píšete – zaujal nás její profil (např.názory, vtip, životní styl...) a chtěli bychom ji poznat blíže. Snažme se tolik neobdivovat její fyzickou schránku, to už udělaly desítky chlapů před námi. Sympatická nám dívka může být přeci i tím, že aktivně sportuje a že má aspoň matnou představu o tom, co je to fotbal!
Co máte společného – většina mužů píše standartní zprávy, které sice nic nezkazí, ale ani nezaujmou. My však můžeme zmínit, že máme podobné záliby, posloucháme stejnou muziku nebo že je zajímavé to, co dělá, neboť to už dlouho chceme zkusit.
Přidejme fotku – v malém formátu, upozorňuji. Zasekat někomu email hned napoprvé není právě to nejlepší představení.
Dejte na sebe kontakt – přímou emailovou adresu. Nabídka k seznámení tak působí nejen seriózně, ale slečna vám může odepsat kdykoli, aniž by se musela přihlašovat na seznamku.
Přímý odkaz na svůj profil – dejme ji přímý link na náš profil, aby si nás sama vyhledala a zjistila si víc. A profily už psát umíme, že ..?

Že je to jen pár stručných bodů ? Jistě ! Nikdo přeci nechce slyšet naše životní příběhy, tragické story našich bývalých vztahů nebo snad detailní popis sám sebe. Pozornost věnujme jí, protože to ONA nás zaujala a jen ji dejme návnadu, aby toužila nás poznat blíže :-)