pondelok

Jak na první rande – tipy na prvý „Date“


Pozvat ženu na rande se musí umět. Někdy se totiž ženy dělají zbytečně nedostupné, a tak se musí najít něco, co na ně bude platit. Jak tedy na to? Kam slečnu pozvat a čemu se vyhnout ? Už si několik týdnů píšete a vypadá to, že toho máte hodně společného. Je jasné, že má zájem a jen čeká, až ty uděláš první krok a pozveš ji na schůzku. Anebo jste se právě poznali a ty ji chceš milým pozváním hned překvapit...

      Domluv si rande

Jak  oslovit holku na internetu, jak ji zaujmout a jak ženu sbalit – si přečti na tomhle blogu. Pokud jsi ji tedy dokázal oslovit a hlavně rozpovídat, pak jsi na nejlepší cestě. Holka má očividně o tebe zájem, a tak ji můžeš s další zprávou konečně navrhnout osobní schůzku, abyste si tak skvěle popovídali live. V tomto případě platí: neomlouvat se za pozvání a hlavně se neponižovat větami typu: „Teda pokud nechceš, tak nemusíš. Chápu, jsi krásná holka a těch pozvání máš hodně.“ Ženy mají rády zdravě sebevědomé muže, žádné zoufalce. Be Alfa Male !

     Kam ji pozvat

Ona může mít o rande zájem, ale hned ho může ztratit, jakmile ji pozveš do své oblíbené putyky na pivo (pokud není vysloveně pivařka). Počítá se první dojem a ten na ní uděláš, pokud ji budeš naslouchat. Zmínila se, že miluje malé útulné kavárny, čajovny nebo že je milovnicí vína? Pak s radostí přijme pozvání na skleničku!

     Co je zakázáno

Nikdy neříkej dívce, jestli by nešla na rande. Rande zní příliš závazně, už od ní něco očekáváš. Proto většinou řekne ne. Nesnaž se ji ohromit tím, že ji budeš objednávat pití, které ovšem nechce („a to je jenom jedno malý, to vypiješ“). Ani kino není pro první rande to pravé ořechové – nemáte moc šancí si povídat, takže o co ti asi půjde, že ? Vyhni se také drahým restauracím. Protože pokud za ní zaplatíš drahou večeři, uvedeš ji tím do rozpaků a ona se bude cítit tvou dlužnicí.